7 GECE 7 GÜN KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU

previous arrow
next arrow

previous arrownext arrow

Slider
PAYLAŞ
Hareket Noktaları
- - - - - -
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Tur Kategorisi
Lüks Araçlarımız İle , En Güzel Mevsimde Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Tabiatın Güzellikleri İle Dolu Karadeniz Turu ve Vize -Pasaport Zorunluluğu Olmadan Sadece Kimlik İle Gireceğimiz Gürcistan Batumlu Dolu Dolu Bir Tur Erken Rezervasyon İmkanı İle  Sizleri Bekliyor.    
7 GÜN 7 GECE

Lüks Araçlarımız İle , En Güzel Mevsimde Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Tabiatın Güzellikleri İle Dolu Karadeniz Turu ve Vize -Pasaport Zorunluluğu Olmadan Sadece Kimlik İle Gireceğimiz Gürcistan Batumlu Dolu Dolu Bir Tur Erken Rezervasyon İmkanı İle  Sizleri Bekliyor.

 

 

1.GÜN

  1. Gün: İZMİR- KUŞADASI – SÖKE- AYDIN – DENİZLİ ANKARA – SAMSUN

İzmir’den 15:30’da, Kuşadası’ndan17:00’da , Söke’den 17:30’da ve Aydın’dan 18:00 saatlerinde siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Uygun molalar ile DENİZLİ – ANKARA – hattı üzeriden yol üzerindeki uygun bir tesiste kahvaltı (ekstra) olarak yaptıktan sonra Milli Mücadelemizin ilk adımı olan SAMSUN’a doğru yolumuza devam ediyoruz

2.Gün: Samsun Ordu Giresun

İlk olarak Samsun’da Atatürk Heykeli, Bandırma Vapuru geziyoruz. Buralarda çok güzel fotoğraflar çekildikten sonra Ordu’ya doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz esnasında pidesi ülkemizde çok meşhur olan Terme’den geçeceğiz. Burada öğle yemeği için pide molası vereceğiz. Daha sonra Ordu’ya ulaşacağız. Ordu’da harika şehir manzarasına sahip olan Boztepe’ye çıkacağız. Teleferikle olacak yolculuğumuzda harika manzaralar göreceğiz. Buradan sonra Fındık Alışverişi yapmak için zamanımız olacaktır. Daha sonra konaklamamız GİRESUN’da akşam yemeğimiz otelde

3.Gün: Sümela Manastırı, Trabzon Atatürk Köşkü, Akçaabat Kayabaşı Yaylası

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak Maçka’ya ilerleyip, Sümela Manastırı’nı ziyaret ediyoruz.  Çay kahve molamızın ardından, Atatürk Köşkü, Trabzon, Soğuksu Mevki Trabzon Kalesi ve surları göreceğiz. Panoramik Ayasofya Müzesi, Telkâri Atölyesi, Trabzon öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Hemen ardından yayla tırmanışımız başlıyor. Yaklaşık 2500 metrede olan yayla kent konaklama otelimize varıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra güzel bir yayla yürüyüşüyle devam edip sonrasında otelimize geri dönüyor ve eğlenceli akşam yemeğimizle günümüzü keyifle tamamlıyoruz. Akşam konaklama için Kayabaşı Yayla’ya gideceğiz. Kayabaşı Yaylada Konaklama.

4.Gün: Rize, Ayder Yayla, Zilakale  Palovit, Hopa

Sabah kahvaltıdan özel Rize bezi alışverişi için zamanımız olacaktır. Daha sonra Sürmene’de çay fabrikasını gezeceğiz. Burada çay hakkında detaylı bilgi verilip tadım yapacağız. Kısa bir alışveriş molasından sonra yönümüzü yeşil örtünün sakladığı, Fırtına Deresine doğru çeviriyor dere kenarında mükemmel bir öğle yemeğinin ardından Dünyanın en uzun Ziplane hattında bir eğlence molası veriyoruz. Hemen ardından ülkemizin en küçük ilçesi olan Çamlıhemşin üzerinden mükemmel bir programa başlıyoruz. Çat Vadisi’nden giriş yapıp 200 yıllık Şen yuva köprüsü, Zil Kale- Palovit Vadisi, Palovit Şelalesi geziyoruz. Günün son durağı olan meşhur Ayder Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Buradaki doğa harikası Gelin Tülü Şelalesi’ni de görüp fotoğraf molamızı alıyoruz.Ardından Akşam yemeği için otelimiz geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama Rize’de

5.Gün: Gürcistan Batum

Sabah kahvaltımızın ardından ilk olarak Arhavide bulunan Türkiyede ve Dünyada Tek olan Osmanlı yapısı Çifte köprü , Kamilet vadisi ve Mençuna Şelalesini görmeye gideceğiz.Harika yerler olan burası görülmeden gidilmemesi gereken bir yer.Gürcistan Batum’a geçeceğiz. Burada Asperos, Gonio, Gonio Köprüsü, Botanik Parkı, Batum Limanı, Madea Heykeli ve meydanı, Piscidan Heykeli ve Asopa Meydanı, Orta cami, Batu’mun tek camisi, Türk Mahallesi, Batum Limanı gezeceğiz. Buradaki gezimiz bittikten sonra Akşam Yemeği Ve Konaklama Rize’de olacaktır.

6.Gün: Uzungöl

Sabah kahvaltımızın ardından Uzun göle doğru yola çıkıyoruz. Burada meşhur Uzungöl’de zaman geçiriyoruz. Burada Uzungölü tepeden görüp harika fotolar çekeceğiz. Sürmene Bıçak atölyesine gideceğiz ve bilgi alıp alışveriş yapmak için zamanımız olacaktır. Artık Amasya’ya doğru yola çıkacağız. Alışverişimizi yaptıktan sonra öğle yemeği için molamızı alacağız. Yemek molamızın ardından yolculuğumuz devam edecek ve Amasya’ya varmış olacağız. Uzun yolculuğumuzun ardından konaklama ve yemek otelimizde.

7.Gün: Amasya Çorum Dönüş

Kahvaltıdan sonra II. Beyazıt Külliyesi, Şehzadeler Parkı, Hazeranlar Konağı, Arkeoloji Müzesi, Çakallar Tepesi, Kaya Merkezleri Amasya Müzesi Ferhat ile Şirin su konakları gezip âşıklar müzesini de görüp daha sonra Aydın’a dönüş yolculuğumuz başlayacaktır. Dönüşte Çorum’da leblebi almak için kısa bir molamız olacaktır. , sizleri aldığımız yerlere bırakmak için Aydın ve İzmir’e ulaşıyoruz. Tarih, kültür ve doğa ile iç içe turun ardından, tatlı yorgunluklar ve bir sonraki Aden Tur gezisine katılacak olabilmenin heyecanı ile tekrar buluşmak üzere ayrılıyoruz Bir dahaki ADEN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
© 2021 Aden Turizm Tur ve Seyahat Acentası. Tüm hakları saklıdır